polskienglish
Bruce Lee - Długa przerwa

    Bruce był mile zaskoczony tym co go spotkało w Hong Kongu, po powrocie do Los Angeles niemal od razu otrzymał ofertę od producenta Raymonda Chowa z Hong Kongu. Miał zagrać główną rolę w 2 chińskich filmach wojennych. Zaoferowano zapłacić Bruce'owi 15,000$. Bruce się zgodził. w lipcu 1971 Bruce przybył do wsi Tai Ching Pak by kręcić film 'Big Boss'.Big Boss Warunki we wsi były ciężkie, nie było świeżego jedzenia, nie było kaskaderów i podczas kręcenia Bruce zwichnął kostkę. Źle znosił rozstanie z dziećmi i żoną które były w Los Angeles. Jednak mimo wszystkich problemów dalej kręcili. Bruce wierzył bardzo w ten film. Premiera miała się odbyć w październiku.

    Bruce wrócił do LA. Został poproszony o zagranie epizodu w Long Street 'Way Intercepting Fist'. Zaczął być bombardowany ofertami.

    Poleciał z powrotem do Hong Kongu z Lindą, Brandonem i Shanon na premierę Big Boss. Podczas premiery przez 2 godziny widownia była zachwycona jak walczy z legionami tajskich przeciwników. Film zakończył się jak bohater ciągnięty jest w kajdankach przez policję. Na chwile widownia ucichła, kiedy pojawiły się litery końcowe cała sala wstała i ruszyła do aplauzu. Dla ludzi w Hong Kongu Bruce był kimś więcej niż gwiazdą był symbolem ich tożsamości i prawdziwego bohatera życia!

    Teraz dopiero został zasypany ofertami od telewizji i producentów filmowych. Jednak był człowiekiem lojalnym wiec jak obiecał Raymondowi Chow weźmie udział w jego kolejnym filmie, którym będzie Fist Fury. Bruce bardzo ciężko pracował przy tym filmie często wracał nad ranem do domu.Cytaty
Świadomość jaźni jest największą przeszkodą w wykonywaniu wszystkich fizycznych akcji.
-Bruce Lee
Wszelkie prawa zastrzeżone - 2006 - UrbiCMS
Strona główna | Kontakt | Pisanie programów | Tworzenie stron www